Založ si blog

Peter Pellegrini – Trójsky kôň vo voľbách 2023

Hlas-SD urobí všetko pre to, aby po voľbách do Národnej rady SR získal premiérsky post. Vyhlásil to líder mimoparlamentnej strany Peter Pellegrini v nedeľnej relácii TV Markíza. Pellegrini podčiarkol, že z povolebnej spolupráce už nebude nikoho vylučovať. Konečne precitol?

Vyjadrenia, keď ja som bol premiérom, keby som ja bol premiérom, keď Hlas vyhrá a ja budem premiérom, ak Hlas voľby nevyhrá aj tak má záujem o post premiéra signalizujú dôležitosť zdania úlohy za každú cenu stať sa premierom a súčasne aj jeho frustráciu.

Politika sociálnej demokracii je len jedna. Ale na Slovensku máme dve strany s prívlastkom sociálna demokracia. Ktorá je lepšia? Občan vyber si. Politici zastúpení v strane Sociálna demokracia by sa mali spájať, aby mala väčšie zastúpenie v parlamente. Väčšie zastúpenie znamená príležitosť robiť viac pre občanov a Slovensko.

Metódu “rozdeľuj a panuj“  používajú Globalizátori pre dosahovanie svojich cieľov. Ciele sociálnej demokracie to ale nie sú. Porekadlo hovorí, kto raz zradil, zradí opäť. 

Informácie menia svet – preposielaj, zdieľaj a požaduj !

Volebné prieskumy-Emócie-Fakty

27.09.2023

Vidíte ten zvýšený záujem politikov o občanov ako Nás pozývajú k voľbám? A záujem zahraničných medii ? Pobavila ma redaktorka z nemeckých novín, ktorá mala veľký strach zo smerovanie Slovenska po voľbách. Ako Nemecko vyšetruje teroristický útok na plynovod NordStream2 nevedela odpovedať. Pamätáme si, ako Nás Matovič oklamal s Počiatkovou vilou vo Francúzsku [...]

Zmena zdravotnej poisťovne – vyhodené milióny eur

25.09.2023

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou v čase vrcholiacej prepoisťovacej kampane vydal tlačovú správu, v ktorej nabádal poistencov k obozretnému a uvážlivému prístupu k zmene zdravotnej poisťovne. Poistenci zastavte tento nezmyselný biznis, vynaložené prostriedky na prepoisťovanie chýbajú zdravotníctvu a v konečnom dôsledku Vám. Politici prečo má [...]

Slovenská lekárska komora zrkadlo zdravotníctva?

20.09.2023

Všetci si sťažujeme na kvalitu slovenského zdravotníctva. Konštatujeme nedostatok nemocníc, lekárov, sestričiek, financií, liekov a ďalších faktorov. Za všetkým ale hľadajme ľudí, ktorí riadia uvedené činnosti. Ak sú problémy, tak asi zle riadia. Čo tam robia, nech uvoľnia miesta schopnejším. Správa – V Slovenskej lekárskej komore (SLK) sú spory pre [...]

Bratislava polícia Dúbravka

Krvavá dráma v Dúbravke. Aký mal strelec podľa psychiatra motív?

28.09.2023 19:05

Muž strieľal na sídlisku v Bratislave do ľudí aj policajtov.

voľby 2023, urny

Je Slovensku treba deravé moratórium? Volebný rozruch síce stíšilo, no ani zďaleka nemá volič od politikov pokoj

28.09.2023 19:00

Volebné moratórium momentálne zakazuje politickým stranám a koalíciám viesť volebnú kampaň a médiám informovať o ich pozitívnom, aj negatívnom hodnotení.

Elon Musk, Twitter

Muskova sociálna sieť sa otvára hoaxom o voľbách, zrušila možnosť nahlasovania

28.09.2023 18:34

Nedávna štúdia ukázala, že práve X má najvyšší pomer dezinformačných príspevkov.

USA / Kurz / učitelia / streľba /

Vyčíňanie 32-ročného útočníka si v Rotterdame vyžiadalo niekoľko obetí

28.09.2023 17:34, aktualizované: 18:14

Útočník založil požiar v byte a aj v nemocnici.

teater

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 26108x
Priemerná čítanosť článkov: 1243x

Autor blogu

Kategórie