Založ si blog

Peter Pellegrini – Trójsky kôň vo voľbách 2023

Hlas-SD urobí všetko pre to, aby po voľbách do Národnej rady SR získal premiérsky post. Vyhlásil to líder mimoparlamentnej strany Peter Pellegrini v nedeľnej relácii TV Markíza. Pellegrini podčiarkol, že z povolebnej spolupráce už nebude nikoho vylučovať. Konečne precitol?

Vyjadrenia, keď ja som bol premiérom, keby som ja bol premiérom, keď Hlas vyhrá a ja budem premiérom, ak Hlas voľby nevyhrá aj tak má záujem o post premiéra signalizujú dôležitosť zdania úlohy za každú cenu stať sa premierom a súčasne aj jeho frustráciu.

Politika sociálnej demokracii je len jedna. Ale na Slovensku máme dve strany s prívlastkom sociálna demokracia. Ktorá je lepšia? Občan vyber si. Politici zastúpení v strane Sociálna demokracia by sa mali spájať, aby mala väčšie zastúpenie v parlamente. Väčšie zastúpenie znamená príležitosť robiť viac pre občanov a Slovensko.

Metódu “rozdeľuj a panuj“  používajú Globalizátori pre dosahovanie svojich cieľov. Ciele sociálnej demokracie to ale nie sú. Porekadlo hovorí, kto raz zradil, zradí opäť. 

Informácie menia svet – preposielaj, zdieľaj a požaduj !

Mníchovska zrada 30.9.1938

30.09.2023

Krátko po polnoci 30. septembra 1938 sa predstavitelia Nemecka, Talianska, Veľkej Británie a Francúzska stretli v Mníchove, kde podpísali dohodu o odstúpení sudetských území, Petržalky a Devína Nemecku. Vláda generála Syrového a prezident Beneš mníchovskú dohodu prijali, ale bez súhlasu Národného zhromaždenia, čo odporovalo československej ústave. Podpísaná dohoda [...]

Volebné prieskumy-Emócie-Fakty

27.09.2023

Vidíte ten zvýšený záujem politikov o občanov ako Nás pozývajú k voľbám? A záujem zahraničných medii ? Pobavila ma redaktorka z nemeckých novín, ktorá mala veľký strach zo smerovanie Slovenska po voľbách. Ako Nemecko vyšetruje teroristický útok na plynovod NordStream2 nevedela odpovedať. Pamätáme si, ako Nás Matovič oklamal s Počiatkovou vilou vo Francúzsku [...]

Zmena zdravotnej poisťovne – vyhodené milióny eur

25.09.2023

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou v čase vrcholiacej prepoisťovacej kampane vydal tlačovú správu, v ktorej nabádal poistencov k obozretnému a uvážlivému prístupu k zmene zdravotnej poisťovne. Poistenci zastavte tento nezmyselný biznis, vynaložené prostriedky na prepoisťovanie chýbajú zdravotníctvu a v konečnom dôsledku Vám. Politici prečo má [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.

teater

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 27363x
Priemerná čítanosť článkov: 1244x

Autor blogu

Kategórie