Médiá majú upozorňovať na chyby vlády, odhaľovať kauzy a otvárať celospoločenské otázky. Problém však nastáva vtedy, keď sa z kontroly stane jednostranný politický boj, kde jedna strana neustále útočí a druhá iba reaguje. Výsledkom potom nie je informovaný občan, ale zmätený človek vystavený permanentnému mediálnemu tlaku. Dnes čoraz viac ľudí nadobúda pocit, […]
Pokračovanie článku
